Michal Peřina

Tak já Vám to teda řeknu

Michal Peřina

Tak něco o mě a jak to bylo.

Moje první zkušenost začíná ve 12 letech, kdy mě  taˇˇˇťka koupil mou první kytaru Ibaniez po té, co jsem si půjčil jeho a zopakoval jeho Riff. V tu chvíli jsem začal číst pár knížek ohledně teorie a pak začal i prakticky, od té doby jsem se stal samoukem a tím jsem do dnes, stále je co se učit. První zkušenost s kapelou byla přímo v té taˇˇˇťkově , kterou kdysi založil. Jednalo se tehdy o kapelu nesoucí název Manipulační Jízda

Později, už jenom kvůli učivu a práci jsem byl nucen činnost ukončit, avšak nikdy jsem nezanevřel na hudbu a hrával si na svojí nostalgickou Ibaniezku, která mně visí na hřebíku dodnes. Dále se naskytl rozjetý projekt s názvem 
Temple of Doom. Další zkušenosti byly na světě, jak s koncerty tak dovednostmi, po čase v kapele byly neshody a odešel jsem i s bubeníkem s kterým jsme založili krátký projekt, spíše pro zábavu.
Teď už se dostáváme do finále. Po nějaké době už jsem chtěl opravdu někde začít a cílit výše, proto jsem vyhledal pomocí internetu nynějšího a zároveň prvního bubeníka Zbyňka Šimka s kterým jsme založili v té době zábavný projekt pro vypouštění stresu, oba jsme přesto chtěli něco více a tak jsme posháněli členy a zrodila se novodobá kapela s velkým potenciálem, která nese vznešené jméno TINNITUS.

Kdo je mým vzorem se dá těžko definovat, skvělých kapel a kytaristů je opravdu spousta, ale přesto jsem asi nejvíce vzhlížel jako ke vzoru ke kapele Axel Rudi Pell, na tuhle cestu a směr metalu mě navedl můj taˇˇˇťka a dodnes mu za to děkuji.
Více kapel jmenovat nemá ani smysl... Co se hobby týče tak mezi prvními je rodina, přátelé, hudba a samozřejmě dobré jídlo. 
Na závěr chci dodat, že jsem rád jaká parta se zde nakonec po všech změnách sešla, takže dost písmen a jdeme hrát! ;-)